Produkte > BRADY CORPORATION > BM71-500-175-342RD
BM71-500-175-342RD
BM71-500-175-342RD Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: Red
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.50" Dia (44.5mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.45" (4.8mm ~ 11.4mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM71-500-175-342RD Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: Red, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.50" Dia (44.5mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.45" (4.8mm ~ 11.4mm).