Produkte > BRADY CORPORATION > BM71C-2000-584-WT
BM71C-2000-584-WT
BM71C-2000-584-WT Brady Corporation
B-584.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 2" W X 75' L WHITE
Packaging: Bulk
Length: 75' (22.9m)
Width: 2.000" (50.80mm)
Label Type: Continuous
Applications: Electronic Labeling
Part Status: Obsolete
Color - Background: White
Location: Indoor/Outdoor
Printer Name: BMP®71 Label Printer
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM71C-2000-584-WT Brady Corporation
Description: LABEL 2" W X 75' L WHITE, Packaging: Bulk, Length: 75' (22.9m), Width: 2.000" (50.80mm), Label Type: Continuous, Applications: Electronic Labeling, Part Status: Obsolete, Color - Background: White, Location: Indoor/Outdoor, Printer Name: BMP®71 Label Printer.