Produkte > BRADY CORPORATION > BM7C-1000-526
BM7C-1000-526
BM7C-1000-526 Brady Corporation
B-526.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: GLOW-IN-THE-DARK 1" LABELS 1=75'
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 75' (22.9m)
Width: 1.000" (25.40mm)