Produkte > BIVAR INC. > BP3200-N-F-24
BP3200-N-F-24 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED ENGINE P3200 4100K 24" STRIP
Packaging: Tube
Length: 24.00" (609.6mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 24VDC
Lens Type: Domed, Clear
Power - Rated: 8.0W
Approval Agency: CE, UL
Housing Material: Plastic
Part Status: Obsolete
Profile (W x H): 0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Illumination Color: White, Neutral
Luminous Flux: 618lm
Produktbewertung abgeben
Technische Details BP3200-N-F-24 Bivar Inc.
Description: LED ENGINE P3200 4100K 24" STRIP, Packaging: Tube, Length: 24.00" (609.6mm), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 24VDC, Lens Type: Domed, Clear, Power - Rated: 8.0W, Approval Agency: CE, UL, Housing Material: Plastic, Part Status: Obsolete, Profile (W x H): 0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm), Illumination Color: White, Neutral, Luminous Flux: 618lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Weitere Produktangebote BP3200-N-F-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BP3200-N-F-24 BP3200-N-F-24 Hersteller : Bivar LED Lighting Fixtures Neutral White 4100K Fixed Mount 24 in