BPM750WE Eaton - Bussmann Electrical Division
BSPM%2CBSPG_WE%28R%29_Series_75-1000V.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN
Mounting Type: DIN Rail
Current - Surge: 25 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 690 V
Maximum AC Volts: 600 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details BPM750WE Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Plug-In Terminal Block, Mounting Type: DIN Rail, Current - Surge: 25 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Typ): 690 V, Maximum AC Volts: 600 V.
Weitere Produktangebote BPM750WE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BPM750WE BPM750WE Hersteller : Bussmann / Eaton BSPM%2CBSPG_WE%28R%29_Series_75-1000V.pdf Industrial Surge Protectors Replacement Module 750V MCOV