BPMA150D200LV Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-ele-an-3193-ul-spd-guide.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: VARISTOR 40KA MODULE PLUG-IN
Mounting Type: DIN Rail
Current - Surge: 40 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details BPMA150D200LV Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: VARISTOR 40KA MODULE PLUG-IN, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Plug-In Terminal Block, Mounting Type: DIN Rail, Current - Surge: 40 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Number of Circuits: 1, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V.
Weitere Produktangebote BPMA150D200LV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BPMA150D200LV Hersteller : Bussmann / Eaton bus-ele-an-3193-ul-spd-guide.pdf Surge Suppressors 150Vac/200Vdc LV SPD Replacement Module