Produkte > BESTAR ELECTRONICS > BPT4334CP12VDCB-100DB
BPT4334CP12VDCB-100DB
BPT4334CP12VDCB-100DB BeStar Electronics
Hersteller: BeStar Electronics
Audio Buzzer Piezo 5VDC/5VAC 28VDC/28VAC 20mA 12VDC/12VAC 95dB 2400Hz to 3400Hz Screw Box
Produktbewertung abgeben
Technische Details BPT4334CP12VDCB-100DB BeStar Electronics