Produkte > BRADY CORPORATION > BPTLTB-498-318
BPTLTB-498-318
BPTLTB-498-318 Brady Corporation
B-498.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL, 0.24 IN W X 300 FT L
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 3.598" (91.40mm)
Width: 0.318" (8.08mm)
Material - Body: Vinyl Cloth
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Printer Name: BMP61, M611, R4300, R6000, R6200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BPTLTB-498-318 Brady Corporation
Description: LABEL, 0.24 IN W X 300 FT L, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 3.598" (91.40mm), Width: 0.318" (8.08mm), Material - Body: Vinyl Cloth, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Printer Name: BMP61, M611, R4300, R6000, R6200.