BSPD12DING Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-ele-an-3193-ul-spd-guide.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: SPD 10.6VAC/15VDC MCOV 4 POLE
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Approval Agency: ATEX, CE, CSAus, UL
Form: Base + Module
Number of Poles: 4
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 10.6VAC, 15VDC
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 10 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BSPD12DING Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: SPD 10.6VAC/15VDC MCOV 4 POLE, Packaging: Bulk, Mounting Type: DIN Rail, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Approval Agency: ATEX, CE, CSAus, UL, Form: Base + Module, Number of Poles: 4, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 10.6VAC, 15VDC, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 10 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 50 V.
Weitere Produktangebote BSPD12DING
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BSPD12DING Hersteller : Bussmann / Eaton bus_ele_ds_2161_data_din_rail_universal_4_pole-911456.pdf Industrial Surge Protectors 12V .75A L - G SPD