Produkte > BUSSMANN / EATON > BSPH2A24D24LVR
BSPH2A24D24LVR
BSPH2A24D24LVR Bussmann / Eaton
BUS_Ele_DS_2057_Tel_SPD_Class3_2P-911477.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial Surge Protectors 24V Hybrid Din LV SPD Remote
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BSPH2A24D24LVR Bussmann / Eaton
Description: 24V HYBRID DIN LV SPD REMOTE, Packaging: Bulk, Features: Remote Signaling Contacts, Mounting Type: DIN Rail, Type: Type 3, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Approval Agency: CE, KEMA-KEUR, Form: Base + Module, Part Status: Active, Number of Poles: 2, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 30VAC, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 1 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 2 kA, Current - Short Circuit Rating (SCCR): 6 kA, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 630 V.
Weitere Produktangebote BSPH2A24D24LVR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BSPH2A24D24LVR Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-ele-an-3193-ul-spd-guide.pdf Description: 24V HYBRID DIN LV SPD REMOTE
Packaging: Bulk
Features: Remote Signaling Contacts
Mounting Type: DIN Rail
Type: Type 3
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Approval Agency: CE, KEMA-KEUR
Form: Base + Module
Part Status: Active
Number of Poles: 2
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 30VAC
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 1 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 2 kA
Current - Short Circuit Rating (SCCR): 6 kA
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 630 V