Produkte > L-COM > BT-CAT6-P1-HP-56118
BT-CAT6-P1-HP-56118
BT-CAT6-P1-HP-56118 L-com
Hersteller: L-com
Description: INJBT-CAT6-P1-HP W/ 56VDC
Packaging: Bag
Size / Dimension: 4.38" L x 2.30" W x 1.22" H (111.3mm x 58.4mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 56V
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Data Rate: 10/100/1000 Mbps
Power (Watts) - Per Port: 118W
Compliance: IEEE802.3af
Current - Output: 2.107 A