Produkte > L-COM > BT-CAT6-P1-HPW56118
BT-CAT6-P1-HPW56118
BT-CAT6-P1-HPW56118 L-com
Hersteller: L-com
Description: INJBT-CAT6-P1-HPW W/ 56VDC
Packaging: Bag
Size / Dimension: 4.75" L x 4.06" W x 2.81" H (120.7mm x 103.1mm x 71.4mm)
Voltage - Output: 56V
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Data Rate: 10/100/1000 Mbps
Power (Watts) - Per Port: 118W
Compliance: IEEE802.3af
Current - Output: 2.107 A