Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-6161-M-39-4
BU-6161-M-39-4 Mueller Electric Co
DS-BU-6161 (Silicone).pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Yellow
Ratings: IEC 1010
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed
2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 39.0" (990.60mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-6161-M-39-4 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 39", Packaging: Bag, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Yellow, Ratings: IEC 1010, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 39.0" (990.60mm).