Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-P4911B-48-9
BU-P4911B-48-9 Mueller Electric Co
DS-BU-P4911B-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, White
Ratings: CAT II 600V
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-P4911B-48-9 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, White, Ratings: CAT II 600V, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 48.0" (1219.20mm).