BZD27C33PHRVG
BZD27C33PHRVG Taiwan Semiconductor Corporation
BZD27C%20SERIES_AB2103.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6.06%
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 24 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZD27C33PHRVG Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6.06%, Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 24 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZD27C33PHRVG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZD27C33PHRVG BZD27C33PHRVG Hersteller : Taiwan Semiconductor BZD27C_SERIES_AA1806-1606216.pdf Zener Diodes Sub SMA 1000mW 6%, Zener Diode