Produkte > PANJIT > BZM55-B5V1-R1-10001
BZM55-B5V1-R1-10001 Panjit
Hersteller: Panjit
Zener Diodes
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZM55-B5V1-R1-10001 Panjit
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 500mW; 5.1V; SMD; reel,tape; MicroMELF; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 5.1V, Kind of package: reel; tape, Case: MicroMELF, Mounting: SMD, Tolerance: ±2%, Semiconductor structure: single diode.
Weitere Produktangebote BZM55-B5V1-R1-10001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZM55-B5V1_R1_10001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 500mW; 5.1V; SMD; reel,tape; MicroMELF; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 5.1V
Kind of package: reel; tape
Case: MicroMELF
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%