Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX584C36-AU_R1_000A1
BZX584C36-AU_R1_000A1
BZX584C36-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
BZX584C2V4-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 36V 200MW SOD523
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Grade: Automotive
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 25.2 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX584C36-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 36V 200MW SOD523, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Grade: Automotive, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 25.2 V, Qualification: AEC-Q101.