Produkte > PANJIT > BZX84B14W-R1-00001
BZX84B14W-R1-00001
BZX84B14W-R1-00001 Panjit
BZX84B2V4W_SERIES-1865855.pdf
Hersteller: Panjit
Zener Diodes
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B14W-R1-00001 Panjit
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 200mW; 14V; SMD; reel,tape; SOT323; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.2W, Zener voltage: 14V, Mounting: SMD, Tolerance: ±2%, Kind of package: reel; tape, Case: SOT323, Semiconductor structure: single diode.
Weitere Produktangebote BZX84B14W-R1-00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B14W_R1_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor BZX84B2V4W_SER.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 200mW; 14V; SMD; reel,tape; SOT323; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 14V
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%