Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84B5V6W_R1_00001
BZX84B5V6W_R1_00001
BZX84B5V6W_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84B2V4W_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.6V 200MW SOT323
Tolerance: ±1.96%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B5V6W_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.6V 200MW SOT323, Tolerance: ±1.96%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2 V.
Weitere Produktangebote BZX84B5V6W_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B5V6W_R1_00001 BZX84B5V6W_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84B2V4W_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 200MW SOT323
Tolerance: ±1.96%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84B5V6W_R1_00001 BZX84B5V6W_R1_00001 Hersteller : Panjit BZX84B2V4W_SERIES-1865746.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOT-323,5.6V