BZX84C22W
BZX84C22W Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: Diodes - Rectifiers - Single SOT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15.4 V
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C22W Yangjie Technology
Description: Diodes - Rectifiers - Single SOT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15.4 V.