BZX84-C24 T/R NXP Semiconductors
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84-C24 T/R NXP Semiconductors
Description: DIODE ZENER 24V 350MW SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V.
Preis | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BZX84-C24 T/R | Hersteller : NXP Semiconductors | Diode Zener Single 24.2V 5% 250mW 3-Pin TO-236AB T/R |
auf Bestellung 114000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 49819 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BZX84C24 TR | Hersteller : Central Semiconductor Corp |