Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > BZX84C30 BK PBFREE
BZX84C30 BK PBFREE
BZX84C30 BK PBFREE Central Semiconductor Corp
BZX84C3V3-33.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: 30V 350MW SMD DIODE-ZENER SINGLE
Tolerance: ±6.67%
Packaging: Box
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 21 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C30 BK PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: 30V 350MW SMD DIODE-ZENER SINGLE, Tolerance: ±6.67%, Packaging: Box, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 21 V.