Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84C43-AU_R1_000A1
BZX84C43-AU_R1_000A1
BZX84C43-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
BZX84C2V4-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 43V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V
Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30.1 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C43-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 43V 410MW SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V, Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30.1 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZX84C43-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C43-AU_R1_000A1 BZX84C43-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit CD51C9276B04634FEFC7EE2D0BAA12C07B3C62F6D81A725DE571F8F01F893D99.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,43V