Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84C43_R1_00001
BZX84C43_R1_00001
BZX84C43_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 43V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V
Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30.1 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C43_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 43V 410MW SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V, Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30.1 V.
Weitere Produktangebote BZX84C43_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84C43_R1_00001 BZX84C43_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX84C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 43V 410MW SOT23
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C43_R1_00001 BZX84C43_R1_00001 Hersteller : Panjit 4963DCAD325545E735695CD0B0585D9FF4E2CF3591D8DD3BAF3BA9CC6D12EC55.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,43V