Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX84C75_R1_00001
BZX84C75_R1_00001
BZX84C75_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX84C2V4TW_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V
Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 56 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84C75_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V, Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 56 V.
Weitere Produktangebote BZX84C75_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX84C75_R1_00001 BZX84C75_R1_00001 Hersteller : Panjit B30B9959ACB1CA3E4326258775FE184A9587181CB5100F44035F6C8AD76EEC1D.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOT-23,75V