Produkte > KNOWLES NOVACAP > C04ULR45B-6SN-X0T
C04ULR45B-6SN-X0T
C04ULR45B-6SN-X0T Knowles Novacap
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR, Gold Flash Termination
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Part Status: Active
Capacitance: 0.45 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C04ULR45B-6SN-X0T Knowles Novacap
Description: CAP CER 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Gold Flash Termination, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Part Status: Active, Capacitance: 0.45 pF.
Weitere Produktangebote C04ULR45B-6SN-X0T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C04ULR45B-6SN-X0T C04ULR45B-6SN-X0T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Dielectriclaboratories_page_5-4536-1316303.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V .45pF +/-.10pF Ultra Low ESR