Produkte > KNOWLES NOVACAP > C06CF220J-9UN-X1T
C06CF220J-9UN-X1T
C06CF220J-9UN-X1T Knowles Novacap
PorcelainCF
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Capacitance: 22 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details C06CF220J-9UN-X1T Knowles Novacap
Description: CAP CER 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote C06CF220J-9UN-X1T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C06CF220J-9UN-X1T C06CF220J-9UN-X1T Hersteller : Knowles Dielectric Labs C06BL0R6B9SCDT-1316195.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 2pF 5% Low ESR