Produkte > KNOWLES NOVACAP > C08BL242X-5SN-X0T
C08BL242X-5SN-X0T
C08BL242X-5SN-X0T Knowles Novacap
MLC_SLC_Cap_Cat.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0805
Features: Gold Flash Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.06mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.061" (1.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2400 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C08BL242X-5SN-X0T Knowles Novacap
Description: CAP CER 0805, Features: Gold Flash Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.06mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.061" (1.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 2400 pF.
Weitere Produktangebote C08BL242X-5SN-X0T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C08BL242X-5SN-X0T C08BL242X-5SN-X0T Hersteller : Knowles Dielectric Labs dilabs_11292017_Broadband_Blocks_C04_C06_C08-1316344.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2400pF Broadband Blocks