C100Y103J
C100Y103J Amphenol Advanced Sensors
AAS-920-571A-Thermometrics-NTC-Type-C100-032114-web.pdf
Hersteller: Amphenol Advanced Sensors
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10kOhms +-5% Epoxy Coated
auf Bestellung 839 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C100Y103J Amphenol Advanced Sensors
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -80°C ~ 150°C, B25/85: 3690K, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Not For New Designs, Power - Max: 75 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -80°C ~ 150°C
B25/85: 3690K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Power - Max: 75 mW