Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > C11AH0R4C-9UN-X1T
C11AH0R4C-9UN-X1T
C11AH0R4C-9UN-X1T Knowles Dielectric Labs
MLC_SLC_Cap_Cat.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 0505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Capacitance: 0.4 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C11AH0R4C-9UN-X1T Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 0505, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Capacitance: 0.4 pF.