Produkte > PRYSMIAN GROUP > C1300-100
C1300-100
C1300-100 Prysmian Group
Hersteller: Prysmian Group
Description: MIC CABLE 20AWG 300V BLACK 100'
Packaging: Bulk
Voltage: 300V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Rubber
Conductor Strand: 26/34
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Cable Type: Microphone
Jacket (Insulation) Diameter: 0.230" (5.84mm)
Ratings: ASTM B-33
Jacket (Insulation) Thickness: 0.035" (0.89mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Tinned
Jacket Color: Black
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C1300-100 Prysmian Group
Description: MIC CABLE 20AWG 300V BLACK 100', Packaging: Bulk, Voltage: 300V, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Rubber, Conductor Strand: 26/34, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Cable Type: Microphone, Jacket (Insulation) Diameter: 0.230" (5.84mm), Ratings: ASTM B-33, Jacket (Insulation) Thickness: 0.035" (0.89mm), Conductor Material: Copper, Annealed Tinned, Jacket Color: Black, Part Status: Active.