Produkte > PRYSMIAN GROUP > C1358.21.10
C1358.21.10
C1358.21.10 Prysmian Group
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE SPKR 2COND 16AWG GRY 1000'
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 16 AWG
Cable Type: Speaker
Jacket (Insulation) Diameter: 0.210" (5.33mm)
Usage: Audio-Video, Home
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Conductor Material: Copper, Bare; Copper, Tinned
Jacket Color: Gray
Voltage: 120 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details C1358.21.10 Prysmian Group
Description: CABLE SPKR 2COND 16AWG GRY 1000', Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 26/30, Number of Conductors: 2, Cable Type: Speaker, Jacket (Insulation) Diameter: 0.210" (5.33mm), Usage: Audio-Video, Home, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0200" (0.508mm), Conductor Material: Copper, Bare; Copper, Tinned, Jacket Color: Gray, Voltage: 120 V.