Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > C17AH150J-7UN-X1T
C17AH150J-7UN-X1T
C17AH150J-7UN-X1T Knowles Dielectric Labs
MLC_SLC_Cap_Cat.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1111
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Capacitance: 15 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details C17AH150J-7UN-X1T Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Capacitance: 15 pF.