Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > C17CFR35B-7UN-X1T
C17CFR35B-7UN-X1T
C17CFR35B-7UN-X1T Knowles Dielectric Labs
PorcelainCF
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1111
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Capacitance: 0.35 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C17CFR35B-7UN-X1T Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1111, Tolerance: ±0.1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Capacitance: 0.35 pF.