Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > C18BL103X-4UN-X0B
C18BL103X-4UN-X0B
C18BL103X-4UN-X0B Knowles Dielectric Labs
C04_06_08_18_Series_DS.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10000PF 500V 1210
Packaging: Bulk
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.120" L x 0.110" W (3.05mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 868 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C18BL103X-4UN-X0B Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10000PF 500V 1210, Packaging: Bulk, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.120" L x 0.110" W (3.05mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote C18BL103X-4UN-X0B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C18BL103X-4UN-X0B C18BL103X-4UN-X0B Hersteller : Knowles Dielectric Labs dilabs_11292017_Broadband_Blocks_C04_C06_C08-1316344.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V .01uF GMV Broadband Blocks