Produkte > TTM TECHNOLOGIES, INC. > C3A110650R0K5K5
C3A110650R0K5K5
C3A110650R0K5K5 TTM Technologies, Inc.
C3A110650R0K5K5_DataSheet(Rev_B).pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 10% 1W 0502
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0502 (1406 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.046" L x 0.025" W (1.17mm x 0.64mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1106
Height - Seated (Max): 0.012" (0.31mm)
Resistance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C3A110650R0K5K5 TTM Technologies, Inc.
Description: RES SMD 50 OHM 10% 1W 0502, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0502 (1406 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.046" L x 0.025" W (1.17mm x 0.64mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1106, Height - Seated (Max): 0.012" (0.31mm), Resistance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote C3A110650R0K5K5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C3A110650R0K5K5 C3A110650R0K5K5 Hersteller : Anaren C3A110650R0K5K5_DataSheet(Rev_B).pdf High Frequency/RF Resistors DC-20GHz 55ohms 1W -55C to 150C