Produkte > PRYSMIAN GROUP > C4408ST.30.02
C4408ST.30.02 Prysmian Group
#page=128
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 22AWG WHITE
Features: Flame Retardant
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/0.0096"
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 2
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.125" (3.18mm)
Usage: Alarm, Security, Sound
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: White
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C4408ST.30.02 Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 22AWG WHITE, Features: Flame Retardant, Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0096", Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 2, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.125" (3.18mm), Usage: Alarm, Security, Sound, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0200" (0.508mm), Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: White, Voltage: 300 V.