Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > C4SMAFL110A TR13 PBFREE
C4SMAFL110A TR13 PBFREE
C4SMAFL110A TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: 400W 110V SMD TRANSIENT VOLTAGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: SMAflat
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C4SMAFL110A TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: 400W 110V SMD TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: SMAflat, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote C4SMAFL110A TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C4SMAFL110A TR13 PBFREE C4SMAFL110A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor ESD Suppressors / TVS Diodes 400 Watt 40A IFSM 122V to 140.5V VBR