Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > C4SMAFL90A TR13 PBFREE
C4SMAFL90A TR13 PBFREE
C4SMAFL90A TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: 400W 90V SMD TRANSIENT VOLTAGE S
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 90V
Supplier Device Package: SMAflat
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 100V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 146V
Power - Peak Pulse: 400W
Produktbewertung abgeben
Technische Details C4SMAFL90A TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: 400W 90V SMD TRANSIENT VOLTAGE S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 90V, Supplier Device Package: SMAflat, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 100V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 146V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote C4SMAFL90A TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
C4SMAFL90A TR13 PBFREE C4SMAFL90A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor ESD Suppressors / TVS Diodes 400 Watt 40A IFSM 100V to 115.5V VBR