Produkte > PRYSMIAN GROUP > C5785.18.01
C5785.18.01
C5785.18.01 Prysmian Group
?docid=8e9daddd-82b0-4ed4-a656-a8aa011ea6d3#page=143
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE COAXIAL RG6 18AWG 500'
Features: Quad Shield
Packaging: Bulk
Length: 500.0' (152.40m)
Wire Gauge: 18 AWG (0.82mm²)
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: RG-6
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.292" (7.42mm)
Usage: CATV
Shield Type: Foil, Braid
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Impedance: 75 Ohms
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details C5785.18.01 Prysmian Group
Description: CABLE COAXIAL RG6 18AWG 500', Features: Quad Shield, Packaging: Bulk, Length: 500.0' (152.40m), Wire Gauge: 18 AWG (0.82mm²), Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: Solid, Cable Group: RG-6, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.292" (7.42mm), Usage: CATV, Shield Type: Foil, Braid, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Impedance: 75 Ohms.