Produkte > L-COM > CA-141FNMNF036
CA-141FNMNF036
CA-141FNMNF036 L-com
Hersteller: L-com
Description: CA.141 FORMABLE NM/NF 36""
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 36.00" (914.40mm)
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA-141FNMNF036 L-com
Description: CA.141 FORMABLE NM/NF 36"", Packaging: Bag, Color: Silver, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N-Type to N-Type, Cable Type: Hand Formable .141, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: N-Type Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote CA-141FNMNF036
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CA-141FNMNF036 CA-141FNMNF036 Hersteller : L-Com CA-141FNMNF012_2D.pdf RF Cable Assemblies CA.141 FORMABLE NM/NF 36""