Produkte > SEVSKIY GMBH > CA-MHF1-MC0.81-250-MHF1
CA-MHF1-MC0.81-250-MHF1
CA-MHF1-MC0.81-250-MHF1 Sevskiy GmbH
view?usp=sharing
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: UMCC gen2 - MHF1 Cable 250mm
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 9.843" (250.00mm)
Style: I-PEX MHF1 to I-PEX MHF1
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 1608 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA-MHF1-MC0.81-250-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: UMCC gen2 - MHF1 Cable 250mm, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 9.843" (250.00mm), Style: I-PEX MHF1 to I-PEX MHF1, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.