Produkte > SEVSKIY GMBH > CA-MHF4-MC1.13-100-MHF4
CA-MHF4-MC1.13-100-MHF4
CA-MHF4-MC1.13-100-MHF4 Sevskiy GmbH
view?usp=sharing
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: UMCC gen4 - MHF4 RF Cable 100mm
Features: FEP 64 wire
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 3.937" (100.00mm)
Style: I-PEX MHF4 to I-PEX MHF4
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Cable Type: 1.13mm OD Coaxial Cable
1st Connector: I-PEX MHF4 Plug, Right Angle
2nd Connector: I-PEX MHF4 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 1945 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA-MHF4-MC1.13-100-MHF4 Sevskiy GmbH
Description: UMCC gen4 - MHF4 RF Cable 100mm, Features: FEP 64 wire, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 3.937" (100.00mm), Style: I-PEX MHF4 to I-PEX MHF4, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Cable Type: 1.13mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: I-PEX MHF4 Plug, Right Angle, 2nd Connector: I-PEX MHF4 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.