Produkte > L-COM > CA-MMNFBCN19
CA-MMNFBCN19
CA-MMNFBCN19 L-com
CA-MMNFBCN19_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: COAX CBL N-TYPE TO MMCX 19"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.000" (482.60mm)
Style: N-Type to MMCX
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: MMCX Plug
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA-MMNFBCN19 L-com
Description: COAX CBL N-TYPE TO MMCX 19", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.000" (482.60mm), Style: N-Type to MMCX, 1st Connector: N-Type Jack, 2nd Connector: MMCX Plug, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.