Produkte > L-COM > CA-MMSNMCN19
CA-MMSNMCN19
CA-MMSNMCN19 L-com
CA-MMSNMCN19_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: COAX CBL N-TYPE TO MMCX 19"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.000" (482.60mm)
Style: N-Type to MMCX
Cable Type: LMR 100
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: MMCX Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA-MMSNMCN19 L-com
Description: COAX CBL N-TYPE TO MMCX 19", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.000" (482.60mm), Style: N-Type to MMCX, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: MMCX Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.