Produkte > L-COM > CA-MPNFCN19
CA-MPNFCN19
CA-MPNFCN19 L-com
Hersteller: L-com
Description: CACA-100 MCX PLUG/NF 19 IN
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.000" (482.60mm)
Style: N-Type to MCX
Cable Type: LMR 100
1st Connector: N-Type Jack
2nd Connector: MCX Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms