Produkte > L-COM > CA-RMMNMCN19
CA-RMMNMCN19
CA-RMMNMCN19 L-com
CA-RMMNMCN19_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: COAX CBL RP-MMCX TO N-TYPE 19"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.000" (482.60mm)
1st Connector: RP-MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector: N-Type Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details CA-RMMNMCN19 L-com
Description: COAX CBL RP-MMCX TO N-TYPE 19", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 19.000" (482.60mm), Style: RP-MMCX to N-Type, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: RP-MMCX Plug, Right Angle, 2nd Connector: N-Type Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.