Produkte > L-COM > CA-RSPNMCN19
CA-RSPNMCN19
CA-RSPNMCN19 L-com
CA-RSPNMCN19_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CACA100 RP-SMA P/N-MALE 19IN
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.000" (482.60mm)
Style: RP-SMA to N-Type
1st Connector: RP-SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms