Produkte > L-COM > CA-RTPRSPRCN19
CA-RTPRSPRCN19
CA-RTPRSPRCN19 L-com
Hersteller: L-com
Description: CACA100 RTP/RSP R/A 19IN
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 19.000" (482.60mm)
Style: RP-SMA to RP-TNC
Cable Type: LMR 100
1st Connector: RP-SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: RP-TNC Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms