Produkte > L-COM > CA-SBPSBPRCN12
CA-SBPSBPRCN12
CA-SBPSBPRCN12 L-com
Hersteller: L-com
Description: CACA-100 SMB P / P RA 12IN
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMB to SMB
Cable Type: LMR 100
1st Connector: SMB Plug
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms